!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

NOVÉ OD157mm 99.9% Červená Meď bublina doska na 6,5" destilačnej kolóny . Domov Destilácie, Štiav, stĺpec, Moonshine

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

NOVÉ OD157mm 99.9% Červená Meď bublina doska na 6,5" destilačnej kolóny . Domov Destilácie, Štiav, stĺpec, Moonshine

Hodnotenie:
0%
3 / 5 ( 1 )
SKU
n1109

Štítky: palec destilačnej kolóny, sklo reflux kondenzátora, destilácia papagáj, kúpiť medi pálenici, meď bublina doska 51, stĺpec doska, Distillex, stĺpec destilácie 2, krátke destilácie nastaviť, moonshin.

Skladom
€67.14

NOVÝ (OD157mm ) meď bublina doska na 6,5" destilačnej kolóny Nastaviť zahrnuté : Medi bublina doska OD157mm ---- 1pcs Silikónové tesnenie pre bublina doska ---- 1pcs Materiál: červená meď T2 Na 99,99% Hrúbka: 2 mm Hmotnosť 0,8 kg

Áno , podporujeme väčšinu predaj a hľadajú partnerov vo všetkých krajinách

Áno, podporujeme väčšinu predaj a hľadajú partnerov vo všetkých krajinách .

ÁNO, SME KOMBINOVAŤ DOPRAVU! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa prepravy nákladov, prosím neváhajte nás kontaktovať na Správu alebo Napadyrecepty.sk e-mail pred zakúpením položky(položiek).

ÁNO, vieme VYROBIŤ PODĽA VAŠEJ ŽIADOSTI, Ak chcete, aby prispôsobených položiek, kontaktujte nás prostredníctvom Správy alebo Napadyrecepty.sk e-mail DOPRAVY:

Vždy sme loď položka(y) do 5-7 pracovných dní(sobota a Sviatok nie je súčasťou) po prijatí platby.Item(s) bude dodaný podľa registra air mail s sledovacie číslo.

To trvá asi 7 až 15 pracovných dní, lode USA, Kanada, Veľká Británia, Austrália a Japonsko 10-20 pracovných dní do iných krajín.4-6 týždňov na lodi Brazília, Argentína alebo iných krajín, iných krajinách nie sú špecifikované.

Dodacia lehota je možno ovplyvnené Colné odkladu, dovolenka,udalosti alebo iné neistoty. Nevieme garantovať čas príchodu.

Uistite sa, že ste sa dohodli s dodaním čas pred nákupom.

Ak by ste chceli vybrať všetky ostatné rýchlejšie Vyjadril, prosím, kontaktujte ma pred nákupom. Spätná VÄZBA:

Zaviazali sme sa k vašej Postive spätnú Väzbu po obdržaní vašej platby.Ak z nejakého DÔVODU nemáte pocit, že sme získali

Postive spätnú Väzbu, prosím neváhajte nás kontaktovať na Napadyrecepty.sk e-mail, Budeme vás informovať, ako rýchlo, ako je možné vyriešiť AKÝKOĽVEK problém.

Necháme pozitívnu spätnú väzbu pre všetky nákupy a oceniť ste zdieľanie výborné skúsenosti s inými Napadyrecepty.sk! ZÁRUKA:

Zaručujeme, že všetky položky popisy sú presné. V prípade, že položka je chybný, alebo ste dostali nesprávnu položku, kontaktujte nás prostredníctvom Správy cez Napadyrecepty.sk e-mail. Budeme radi, ak chcete vyriešiť akýkoľvek problém, tak rýchlo, ako je to možné. VRACIA:

Vrátenie alebo výmena sú akceptované väčšinou NEPOUŽÍVANÉ položky do 14 dní od doručenia, ale zákazník hav eto platiť extra lodné náklady.

Kontaktujte nás, prosím, než sa vrátiť položky(položiek). Vezmite Prosím Na Vedomie:

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore

– nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za dopravu.

FAQ 1 OTÁZKA: Ako môžem zaplatiť za moje nákupy? Odpoveď: akceptujeme Viazaný, Pay Pal. Kreditná Karta je jednoduché, aby sa platby na Escrow. 2 Otázka: Má item(s) prepravná s sledovacie číslo zásielky? Odpoveď: Áno, všetky položky ia doprava s sledovacie číslo v každej objednávke, a môžete vidieť stave zásielky na príslušnej webovej stránke. 3 Otázka: Keď som sa chcete spojiť nakupovanie, koľko veľkoobchodné ceny? Odpoveď: Keď zákazník chcete hromadné nakupovanie, prosím neváhajte nás kontaktovať na Napadyrecepty.sk e-mail, dáme vám najlepšiu cenu. 4 Otázka: potrebujem niektoré podobné výrobky, ale nedá sa zistiť, vo vašom obchode,môžete zabezpečiť, že? Odpoveď: Áno, môžete poslať obrázok na nás. Budeme sa snažiť v našich silách, aby zistili a odpovedať cena pre vás. Tiež, akceptujeme prispôsobený produkt.

  • Číslo Modelu: DX0111
  • Tvar: Rovné
  • Technics: Odlievanie
  • Materiál: Medi
  • Pripojenie: Príruby
  • Druh: spp

2020-11-15 everything ok
3/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!