!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Audio Slúchadlá Pulz Spúšť Oneskorenia Nastaviteľné Relé Spínač, Snímač Spúšťací Ovládanie Audio Zosilňovač

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Audio Slúchadlá Pulz Spúšť Oneskorenia Nastaviteľné Relé Spínač, Snímač Spúšťací Ovládanie Audio Zosilňovač

Hodnotenie:
0%
3.5 / 5 ( 2 )
SKU
n1166

Štítky: 30a relé diaľkové ovládanie, časovač 220v európe wifi, ortuť spúšť prepínač, audio relé, drum trigger, relé, vedierko toy, oneskorenie reproduktor, kovové presýpacie hodiny, impulzné relé.

Skladom
€9.47 €10.07

modname=ckeditor Po spúšť, časovač sa spustí. Keď audio spúšťací signál je priebežne prijaté v priebehu času oneskorenia, relé je vždy zapnutý, relé nebude odpojená a blysol off. Po audio spúšťací signál je zastavený, časovač sa nereštartuje. Oneskorenie je čas, keď relé je odpojený. Jednoduché ovládanie, nie je potrebné inštalovať ovládač na počítači. 6-15V modul napájania (vrátane audio kábla):

5V modul napájania (audio kábla a napájacieho zdroja riadka: odkladu a citlivosť sú rovnaké ako široko-napätie napájania modulu)

Delay: 0.4-240 sekúnd Používa: alarm, škola bell ovládanie zosilňovača; prichádzajúci zvuk pripomienka; spúšť ukončenie iné senzory zmysel ... dodací list: jeden modul, jeden zvukový kábel a jeden 3,5 * 1.35 mm DC usb napájací kábel


2020-08-27 Thank you:-))
5/ 5 stars
2020-08-27 The Circuit works, but does change the signal output from AV-Receiver. I am using the Signal coming from Yamaha AV Receiver Subwoofer Out to trigger the unit. That Signal gets weakend when i attach this circuit to it. I guess its the internal impedance of this board. It is not high enough? Do i have to use a coupling condensator or is one on the Board? Well, maybe its ok for others, but for me, using chinch output it does not work as it should.
2/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!