!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

X-5 Ručný Mlynček Na Strane Brúska Retro Štýl Ručné Brúsky, Coffee Bean Mlyn Maker Klasické Drevené Ručné Kávy Stroj

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

X-5 Ručný Mlynček Na Strane Brúska Retro Štýl Ručné Brúsky, Coffee Bean Mlyn Maker Klasické Drevené Ručné Kávy Stroj

Hodnotenie:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
n11695

Štítky: caffe strojársky priemysel, mlynských, plne automatický kávovar, starožitný mlynček na kávu, hrdina kávové zrno, ručné mlyn na kávu, angl brúska, mlynček na kávu príručka, mlynček na kávu eletric, 1zpresso q2.

Skladom
€120.84 €151.06

Parametre Výrobku

Značka: Hrdina Materiál: Kov, borovica, plastové, oceľové, Keramické mlecie core Veľkosti: 13.5*13*24 cm Kapacita: 50g Funkcia: úprava výstroja

POZNÁMKA

Vzhľadom na rozdiel vo farbe svetla, kamery pixelov a rozlíšením displeja, keď streľba, môže byť mierne farebný rozdiel! Skontrolujte, aký produkt pre všetky výrobku farby. 1.Venujte prosím pozornosť na objednávku adresu, ktorá MUSÍ BYŤ v súlade s dodaciu adresu. To je tiež veľmi dôležité, aby zanechajte nám vaše celé meno . 2.Tovar bude odoslaný do 3-7 pracovných dní po zaplatení. 3.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v predajnej cene. Pre zákazníkov z Brazílie, prosím zanechať váš daňový ID zabezpečiť svoj úspech dodanie. Pre zákazníkov z Ruska, upozorňujeme, že musíte uviesť číslo pasu, meno a priezvisko pasu, dátum vydania pasu a podpísať colné odbavenie povolenie zmluvy online. Ak nemožno zabezpečiť alebo ich neposkytuje v plnom rozsahu, balíček nebude schopný dokončiť colné odbavenie v Rusku a bude vrátená. 4.Skontrolujte položky, keď ste dostali. V prípade akéhokoľvek poškodenia, prosím, ihneď nás kontaktujte. Nájdeme najvhodnejšie riešenie pre vás. 5.Budem musieť platiť žiadne dane alebo colného poplatku? Všetky vlastné povinnosti, ktoré sa môžu vyskytnúť v príslušnej krajine, budú vo vašej zodpovednosti. To je najmä prípad, pre UK / EU / Južnej Ameriky s prísne vlastné pravidlá. 6.Koľko daňových a colných poplatkov mi bude účtovaná? Bohužiaľ, nemôžeme zaručiť, čokoľvek alebo dať žiadne presné informácie o vlastné starosti, ako to bude nerozhodne miestneho colného úradu, a to je niečo, čo je mimo našej kontroly. Budete môcť zistiť vašej krajine dovozu nariadenia zvyčajne návštevou vláda oficiálnej webovej stránke. 7.Máte veľkoobchod? Ponúkame najlepšie veľkoobchodné ceny, Ak chcete umiestniť veľké, aby pre veľkoobchod, prosím, neváhajte nás kontaktovať, Sme podporu jeden doručenia pre akéhokoľvek zákazníka. 8.Spätná väzba Akúkoľvek spätnú väzbu od vás bude veľmi ocenil. Ak ste spokojní s našimi službami, alebo produktov, prosím, nám dať 5 hviezd. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás, a my sa vám ozveme čo najskôr, ako sa dá. ĎAKUJEM ZA NÁKUPY V KÁVY MESTO OBCHODE!

  • Kapacita: 50g
  • Názov Značky: hrdina
  • Názov: Ručný Mlynček Na Strane Brúska
  • Funkcia: vintage
  • Materiál: Kov, borovica, plastové ocele, Keramické brúsne core

2020-09-12 Excellent product. Excellent seller. Fast Delivery
5/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!