!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

PopBloom LED akvarijné ryby osvetlenie rameno montážny kit led osvetlenie príslušenstvo montážna inštalácia spôsobom strieborné rameno montážny kit

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

PopBloom LED akvarijné ryby osvetlenie rameno montážny kit led osvetlenie príslušenstvo montážna inštalácia spôsobom strieborné rameno montážny kit

Hodnotenie:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
n12345

Štítky: ryby tackl, filter aquael, akvárium pretekať, popbloom ovládanie, 12v led spot, X78, akvárium led, sobo akvárium príslušenstvo, akvárium, akvárium veko.

Skladom
€41.95

Popis Rameno Montážny Kit

Kompletný kit pre montáž do jediného svetla, aby sa váš tank. Arm Montážny Kit systém je navrhnutý tak, aby umožňoval ľahké, nastaviteľné nádrž mount riešenie pre ventilátor a bez ventilátora svetlo. Nastaviteľná dĺžka je od 12 cm do 25 cm . Nastaviteľná výška od 20cm do 35 cm . K dispozícii je káblová podarí ľahko spravovať kábel svetla. Arm Montážny Kit systém je oblek pre rôzne nádrže.

Vezmite prosím na vedomie :

1. Rameno auta byť použité len s PopBloom led akvarijné svetlo. Žiadne iné svetlo podporu.

2. Balík obsahuje iba jedno rameno auta, bez svetla dispozícii.

Arm montážny kit----Nové inštalácie pre PopBloom Nové Svetlo. Nastaviteľná výška Ramena Kit je od 20 cm do 35 cm na montáž jedného ohľadom na váš tank .

Na Tank Show: 1. Pre Turing30&Tuing40&Shannon40 - Ventilátor verzia svetlo(29 cm/39 cm panel) 2.pre Turing50&Turing75 - bez ventilátora(najlepšie pokrytie) svetlo (50/75 cm panel)

  • Napätie: None
  • Názov: PopBloom
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Ficure: VEKO
  • Použitie: ŽIADNE
  • Druh: ryby
  • dizajn pre: PopBloom LED Akvarijné Svetlo

2020-11-19 Everything got, it works fine. If with the cycle on day-night Edit channels, the cycle is knocked down
5/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!