!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

AD825 transimpedance TIA zosilňovač modul IV konverzie/APD\PIN high-speed fotoelektrické detekcie photocurrent napätia

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

AD825 transimpedance TIA zosilňovač modul IV konverzie/APD\PIN high-speed fotoelektrické detekcie photocurrent napätia

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
n12434

Štítky: ad, ac adaptér apd, ea3, aiqin amp, ad797 op amp, súčasné opatrenie modul, ad797, ázijské moc, opa627, apd 9960.

Skladom
€18.91 €22.24

Poštovné zoznam

AD825 transimpedance zosilňovač modul poštovné zoznam Fyzické modul + PDF schematický diagram + po-predaj technickej podpory + elektrostatický taška balenie + shockproof peny Tipy: (1) modul rozhrania náš obchod je prehľadný a výkon je stabilný. Prosím, použite schematický diagram poskytuje náš obchod urobiť funkčné overovanie podľa príslušné experimentálne podmienky. (2) základné parametre tohto modulu sú všetky podrobnosti na stránke. Modul informácií, súbor PDF je k dispozícii, a inžinierske súbor nie je k dispozícii. Kupujúci sa odporúča, ak chcete vedieť, ak nie sú prevádzkové problémy, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis. (3) Pred použitím modul, prečítajte si stránku s podrobnosťami tohto modulu podrobne pochopiť napájania a obmedzenia použitia, aby sa zabránilo poškodeniu modul z dôvodu nesprávne fungovanie. (4) Všetky moduly v našom obchode záruka je poskytovať skutočné modul parametre, funkcie a obrázky. Všetky moduly sú testované a dodáva.

Modul parametre

Modul model: AD825 transimpedance zosilňovač Typ modulu: súčasné napätia zosilňovača Modul napájacieho napätia: ±5V (TYP), ±15V (MAX.) Modul napájací prúd: ± 20mA Vstupný signál forma: single-prúd, ktorý sa skončil Vstupný prúd rozsah: 1mA (MAX). Rôzne spätnú väzbu odporov zodpovedajú rôzne maximálne prúdy Vstupný prúd minimálne rozlíšenie: 10pA Rozsah vstupnej frekvencie.: DC - 5MHz (veľké spätnú väzbu odpor znamená menšie šírky pásma) Vstupná impedancia: viac ako 5*1011Ω Výstupné napätie rozsah: 10Vpp (MAX) výstupné napätie v napájanie Výstupný prúd: ±5mA (MAX.) Modul výstupné napätie: Vout =-Iin* RI Modul ochrany: výkon zadnej strane spojenie ochrany Modul hmotnosť: 16 g Modul špecifikácia: 41*37* 7mm (dĺžka * šírka * výška PCB veľkosť) Modul vykurovanie: bez chladiča (č odvod tepla potrebné pre normálnu prevádzku) Modul vykurovací faktor: nadmerné napätie škody čip alebo modul je poškodený Modul pracovná teplota: -25--+75C (priemyselné použitie) Modul funkcie: výstup pozitívne a negatívne napájania, LED indikácia, nízkeho skreslenia prúdu Aplikácia pôsobnosti: fotoelektrické detektor, zber dát front end, slabý signál detekcie, atď. Modul typ rozhrania: SMA signál vstup a výstup, 3.81-3PIM energie karta zásuvky

Modul popis

AD825 transimpedance zosilňovač je low-speed a presné IV konverzie okruhu. Hlavný čip modulu je ADI je J-FET operačný zosilňovač. Operačný zosilňovač má vlastnosti veľmi vysoká vstupná impedancia a extrémne nízku zaujatosti prúd. Moduly sú obvykle používané pre fotoelektrické detekcie, laserové detekcie a fluorescenčné látky detekcie, atď. Čip je nominálny zisk pásma produkt je 41MHz, a to je zvyčajne používa v fotoelektrické konverzie a niektoré slaboprúdové detekcia miesta. Minimálne uznesenia modulu je 10pA, a modul má analógový signál pásma lepšie ako 5MHz, kompatibilné a prispôsobiť väčšine photodiodes PD a lavínové diódy APD.

Rozhranie diagram

Rozmery

Bezpečnostné opatrenia

(1) napájanie modulu je pozitívny a negatívny duálne napájanie, a napätie nesmie presiahnuť pozitívne a negatívne 15V. (2) Od modul je vysoko presné zariadenie a high-bandwidth modul, s cieľom zabezpečiť kvalitu signálu, odporúčame využiť naše presnosť lineárnej napájania. (3) Pre výstupný signál, odporúčame použitie dobré drôt na vstupné a výstupné signály zabezpečiť dobré základy. Môžete použiť osciloskop alebo voltmetra pozorovať účinok. Nedostatočný kontakt alebo slabá kvalita káblov môže spôsobiť útlm signálu alebo nadmernému hluku. (4) Pri modul transimpedance odpor je veľký, šírka pásma klesne rýchlo. Odporúča sa, aby vypočítajte vstupný prúd rozsah a výber vhodnej transimpedance odpor.

Modul test chart

AD825 transimpedance zosilňovač je napájaný naše ultra-nízke zvlnenie presnosť lineárnej napájania (±5V) na otestovanie fotoelektrické konverzie z PD a APD, resp. Prvá skúšobná metóda využíva naše 2CU8300 photodiode PD ako aktuálny vstup AD825 transimpedance zosilňovač, ako svetlo prijímajúce zariadenie, na ploche funkcia signálu generátor generuje 1KHz sínusová vlna signál priamo riadiť light emitting diode na výrobu striedavého svetelný signál. Potom použite photodiode previesť zmenu photocurrent do napätie signálu, a potom laser oznámenie účinok môže byť realizované, ako je znázornené na Obrázku 1. Pretože modul je napájaný pozitívne a negatívne, smer photocurrent môže byť pozitívny alebo negatívny.

Druhý test metóda využíva AD500-8 lavínové diódy v našom obchode, s APD špeciálne zaujatosti napájanie, poskytuje APD skreslenia napätia, pracovnej plochy signálu generátor generuje 100KHz AC sínusová vlna signál priamo poháňa light-emitting diode generovať striedavý svetelné signály, lavínové diódy konvertuje signál na striedanie svetla prúd signálu vstupný modul a modul konvertuje photocurrent do napätie signálu. Efekt je, ako je znázornené na Obrázku 2. Pretože APD je aktívny disk, vodičský napätie hluku je ľahko zosilnené, ktorý spôsobí, že bude signál-šum výstupného signálu na úbytok a priebeh hluku a stáva sa väčším. Ale rýchlosť odozvy lavína trubice je mimo dosahu bežných PD.

  • Kompatibilné s: STM32
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Príslušenstva: Zosilňovač
  • Názov Značky: ElecDemo

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!