!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

CUESOUL KOFF AK6 Dart Stonky s AK4 Lisované Dart Lety,Sada 3 ks Zelené Šípky Letu Štandardného Tvaru

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

CUESOUL KOFF AK6 Dart Stonky s AK4 Lisované Dart Lety,Sada 3 ks Zelené Šípky Letu Štandardného Tvaru

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
n477

Štítky: zelená rúry stonky, dart, mäkké šípky lety, berry zelené stonky, CUESOUL, dart professional, dart lety osobné, dart súbor, kvetinové stonky zeleného papiera, dart kite lety.

Skladom
€13.59 €15.10

Tento AK6 dart lety systém je celosvetovo prvý dizajn s posilniť karbónový prút, inovovať na dart lety a priniesť viac pomoci pre hráča na zlepšenie ich zručností.

Nové Dart Systém

Popísať podrobnosti o predajné miesto vyššie, attractinPrecision tvarovaný grippy kmeňových pomôcť znížiť dart "slip", a tým zvýšiť bodovanie oportunities. Vstavaný uhlíkový prút na posilnenie závit,aby od skrutky, rozbité,aby fligths náročné použitie. Vstavaný jar utiahnuť hriadeľ barel,vyhnúť sa uvoľnite skrutku v dart hry. Kríž Meč vložené do utiahnite letu na hriadeľ,aby sa im ako integrovaný jeden. Tento AK6 Hriadeľ je kompatibilný so všetkými TERO AK4 lety. g a poskytovanie dôvery potenciálnych užívateľov.

Rôzne Dĺžky a farby na výber

Tvar: Štandardné/Kite/Slim,je to Štandardné Farby:ČERVENÁ/ŽLTÁ/MODRÁ/ZELENÁ,je to Zelená Veľkosť:Meraná od okraja skrutku na spoločné medzi letom a hriadeľ. Dĺžka : A-vyrazili 21,5 mm/B-25.5 mm/D-31.5 mm/E-35.5 mm/F-40 mm Môžete si zvoliť ľubovoľnú dĺžku sa vám páči

Podrobnosti pri + predĺženie tlakovej vetvy s Lety

Ukážka KOFF AK6

Pekný výber dostanete na improveing váš dart zručnosti

  • Vek: >6 Rokov
  • Číslo Modelu: CS-AK6-4-30+6YS
  • Druh: Šípky
  • Dart Tvar: Štandardný tvar
  • Názov Značky: CUESOUL
  • farba: zelená

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!