!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Majster MST-90+ Inteligentná Automobilový Výkon Procesora 14V 120A Automatický Regulátor Napätia Stabilizátor pre ICOM Kódovanie 110V/220V

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Majster MST-90+ Inteligentná Automobilový Výkon Procesora 14V 120A Automatický Regulátor Napätia Stabilizátor pre ICOM Kódovanie 110V/220V

Hodnotenie:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
n638

Štítky: ecu tester, buck converter nepremokavé, automobilový regulátor napätia, automobilový napájací zdroj, diagnostické obd2 skener, 5a regulátor napätia, OBD Nástroj, motocykel obd2, automobilový výkon procesora, regulátor tester.

Skladom
€271.06

MST-90+ auto regulátor napätia pre bmw ecu programátorom, 12V lead-acid battery batérie, nabíjačky (14v 120A)

Nemohol používať pre spustenie auta, motor

MST-90 Popis:

1. Je užitočným nástrojom pre prácu v ecu, kódovanie-bmw s-ICOM ABC/GT1/OPS

2. Keď forBMW programovanie bude používať takmer 3 hodiny alebo viac, MST-90 s Batériou, Nabíjačkou A Stabilitu Napätia Zariadenia, udržiavať stabilné napätie, to je užitočné pre bmw auto

3. MST-90 s nákladovo efektívne a kvalitné ochranu napájania pre mnohé aplikácie a zabraňuje poškodeniu zariadenia od napätia výkyvy a prechodné nárast.Bude to trvať príliš dlhý čas na to, vozidlo ECU programovanie, napätie batérie je zvyčajne nižšia alebo vyššia ako štandardné hodnoty v dôsledku elektrickej nestability, ktorá môže spôsobiť náhle prerušenie počas programovania a spôsobiť poškodenie Vozidla ECU.

4. MST-90 je birthed z potrieb našich zákazníkov pre bezpečné vozidlo ECU programovanie pre-BMW, pre-BENZ a iné značky vozidiel. Prijatím priemyselný štandard, frekvencia transformer prepínanie napájania a intelligent power charge technológie, Nie len to môže byť použitý pre vozidla ECU programovanie, ale tiež môžu byť použité pre mnoho iných typov (UPS zdroje nepretržitého / stáleho Napájania Systému) zariadení. Upravuje výstupné napätie a prúd s viac-poplatok a viac-tepelná ochrana a aktuálnu úpravu. To sa môže predĺžiť životnosť batérie výrazne a umožňuje nabíjanie batérie na plnú automaticky, ak sa používa na nabíjanie batérie.

Popis

Automobilov, Programovanie Určených Výkon Vlastnosti

DC napätie: 14.2 V

Menovitý prúd: 120A

Menovitý výkon: 1700W

Zvlnenie a šum: 100mVp-p

Automobilov, Programovanie Určených Príkon Vlastnosti

Menovité vstupné napätie: 220V (+/-20%)

Frekvenčný rozsah: 40-60HZ

Účinník: 0.95

Účinnosť: 85%

Automobilov, Programovanie Určených Na Ochranu Napájania Funkcie

Preťaženie: 90-110% z menovitý výstupný výkon

Cez-napätie: 15V

Prevádzková teplota: -40 - +70 C

Bezpečnosť: UL60950, TUV EN60950-1

Vydržať Napätie: I/P-O/P:3KVAC I/P-FG:1.5 KVAC

Odpor izolácie: I/P-O/P, I/P-FG:100M Ohmov, 500VDC/25 /70%RH

EMC: EN55022, EN61000

2:Keď sa batéria nabíja v priebehu, alebo keď nabíjačku výstupný prúd je nižšia ako 3A,alebo sa bude zobrazovať BATT FULL/DISAB..Keď aktuálne je obnovená na 3,5 A,BATT FULL/DISAB riadok zmizne.

3:Keď nabíjacieho prúdu je viac 100A alebo výstupné napätie prístroja je vyššia ako 15V,prístroj sa bude automaticky odpojiť DC výstup a súčasne osvetlenie BUDÍK, zatiaľ čo UPOZORNÍ indikátor bliká,sprevádzané kvapiek zvuk budíka.Na displeji sa zobrazí"Temperament Vysoké"alebo"Súčasné High". Keď prúdu alebo napätia späť na normálnom rozmedzí,kliknite na FORCF tlačidlo ŠTART,bude drip stop budík.

4:Keď je vnútorná teplota zariadenia je vyššia ako 76℃,potom "VAROVAŤ" začne a zaznie alarm. Keď je teplota nad 80 ℃, že "Temperament High" sa zobrazí, a výstup bude zrušené

5:Pri vstupe do zariadenia je viac ako aktuálna, alebo cez napätie,to bude horieť vnútornej trubky. Prosím, skontrolujte vstupný prúd & napätie a potom použiť.

6.Keď nabíjačku je zapnutý, ventilátor 1 sa nachádza na zadnej strane koncového zariadenia,a ventilátor 2 môže začať v rovnakom čase.Skontrolujte, či je nabíjačka nie zastaviť práce a škody spôsobené v dôsledku prehriatia.

Poznámka:

1: Prosím, použite 10A alebo vyššie napájacie zásuvky pripojené zariadenia. Prosím dodržiavať všeobecné pravidlá na bezpečné používanie elektrickej energie. Napájanie zásuvka s uzemňovacieho musia byť použitý.

2:Overenie, že spojenie medzi pozitívne a negatívne póly, je správne, keď pripájate kábel klip na batérie alebo na vozidle.

3: Po nabití drôtu do konektora, prosím, utiahnite právo a zabezpečiť, že spojenie je spoľahlivé a potom zapnite vypínač napájania.

4: stroj má vysoký tlak, non odborníkov nie sú v prevádzke, aby nedošlo k úrazu elektrickým prúdom.

5: Táto nabíjačka je vhodná len pre 12V lead-acid battery nabíjanie.

Shenzhen Zeus Technology Co., Ltd., výrobca automobilov, motocyklov a diagnostických zariadení. Zeus technológie nie len výskum a vývoj, výrobu a predaj kapacitu, Ale má tiež novú generáciu technológie a bohaté skúsenosti našej firmy je poskytovať vám tie najlepšie produkty a služby zákazníkom. najmä R & D úsilie rôznych automobilov, diagnostické nástroje, automatické opravy priemysel úsilie. Budeme aj naďalej dovoliť pre vás za prijateľné ceny vyrábať kvalitnejšie výrobky. Budeme najlepší výber pre autá a motorové diagnostické nástroje.

 • balenie spôsoby: DHL/FEDEX/UPS/EMS
 • klinové drážky : autobatérie regulátor napätia
 • Aktualizácia Softvéru: No
 • Spôsoby platby: T/T, Paypal, Alipay, Western union
 • farba: obrázok farba
 • Špeciálne Funkcie: Iné
 • Jazyky: angličtina
 • Hardvéru Verzia: MST-90+ +Auto Napätie Batérie Regulátor Napájania
 • Názov Značky: diagauto
 • Verzia Softvéru: MST-90+ +Auto Napätie Batérie Regulátor Napájania
 • warrantry: Jedna Rokov
 • Typu Podnikania: Výrobca
 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Názov produktu: Auto Napätie Batérie Regulátor Napájania
 • miesto pôvodu: ShenZhen, Čína
 • Výkon: Stabilné a jednoduché

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!