!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Logitech MX Master 2S Myš 4000DPI Nové Možnosti Stroj s Rýchle Dobíjanie Easy-Switch Myši pre Windows, Mac OS, Linux

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Logitech MX Master 2S Myš 4000DPI Nové Možnosti Stroj s Rýchle Dobíjanie Easy-Switch Myši pre Windows, Mac OS, Linux

Hodnotenie:
0%
4.67 / 5 ( 3 )
SKU
n723

Štítky: logitech ukazovateľ, logitech mx master 3 pokročilých, myš, mause sem fio, mac make-up, lqs gaming mouse, hry myš, logitech, headphon bezdrôtové, myš logitech.

Skladom
€58.74 €61.83

Sladké Tip

Bez rámčeka: tovar je originál. Myš bude mať škrabance. 90% nové, 100% absolvoval skúšku. Problém škrabance nie je v rozsahu po-predajný servis, prosím, pochopiť

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Sensor technológia: Darkfield vysokou presnosťou Nominálna hodnota: 1000 dpi DPI (Minimálna a maximálna hodnota): 200 až 4000 dpi (možno nastaviť v krokoch po 50 dpi) životnosť Batérie: až do 70 dní na jedno úplné nabitie batérie *životnosť Batérie sa môže líšiť v závislosti na užívateľovi a výpočtových podmienkach. Batéria: nabíjateľná Li-Po (500 mAh) batéria. Počet tlačidiel: 7 Gesto tlačidlo: Áno otočné Koliesko: Áno, s auto-shift Štandardné a Špeciálne tlačidlá: Späť/Vpred a stredného kliknite na položku Bezdrôtové pripojenie prevádzková vzdialenosť: 10 m Bezdrôtová technológia: Pokročilá 2,4 GHz bezdrôtová technológia Voliteľný softvér: Logitech Voľby a Logitech Prietok

SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY

USB Prijímač sa Vyžaduje: dostupný USB port, Windows 7, Windows 8, Windows 10 alebo neskôr macOS 10.13 alebo novší Linux Bluetooth Vyžaduje: Bluetooth nízke energetické technológie Windows 8, Windows 10 alebo neskôr macOS 10.13 alebo neskôr iPadOS 13.1 alebo later4 Linux

OBSAH BALENIA

Myš je Zjednotenie prijímač Micro-USB kábel pre nabíjanie

REVOLUČNÝ MULTI-OVLÁDANIE POČÍTAČA

Logitech je vlajkovou loďou myš je navrhnutý pre výkon používateľov a majstri svojho remesla, ktorí chcú získať viac urobiť, efektívnejšie. MX Master 2S balenia úder s Logitech Toku, ktorá vám umožňuje jednoducho ovládať dva počítače s jednou myšou a kopírovať-vložiť obsah medzi nimi. V kombinácii s inými rozšírené funkcie a nádherný dizajn, poskytuje výnimočný komfort, kontrolné, presné a prispôsobenie.

BEZ NÁMAHY MULTI-POČÍTAČ WORKFLOW

Odkryť potenciál Master MX 2S pomocou Logitech Toku, pre najhladšie workflow medzi počítačmi. Presuňte kurzor myši cez až tri počítače a dokonca kopírovať/vložiť text, obrázky a súbory z jedného počítača na iný.

SKLADBY NA KAŽDOM POVRCHU

Premium myši zaslúži tú najlepšiu kvalitu sledovania. Tak sme navrhli Master MX 2S s zbrusu nové 4000-DPi presnosť senzor, ktorý sleduje prakticky na akomkoľvek povrchu, dokonca skla.

RÝCHLE NABÍJANIE

Pripojte Master MX 2S do počítača s micro-USB nabíjací kábel a len 3 minúty, bude nabitý a pripravený na výkon, ktorý cez celý váš deň. Úplné nabitie batérie trvá viac ako 70 dní.

HYPER-EFEKTÍVNE POSÚVANIE

Prejdite cez dlhé dokumenty alebo webové stránky rýchlejšie a jednoduchšie. Rýchlosť-adaptívne koliesko auto-presúva z click-to-click hyper-rýchle rolovanie. Zdvih palec koleso, a vy ste rolovanie strany na stranu.

EASY-SWITCH™ A DUÁLNE PRIPOJENIE

Pripojte Master MX 2S pomocou priloženého Logitech Zjednotenie Prijímač alebo Bluetooth® nízke energetické technológie. Vďaka Logitech Easy-Switch technológie, spárovať až 3 zariadenia a jednoducho medzi nimi prepínať stlačením jediného tlačidla.

RUČNE TVAROVANÁ PRE POHODLIE

Dokonale tvarovaná, ručne vyrábané tvar podporuje vaše ruky a zápästia v pohodlnej, prirodzenej polohe. Skúsenosti pokutu-motion control a tekutín skúsenosti s dobre umiestnené tlačidlá a kolieska.

 • Hrubá hmotnosť: 0.35 g
 • Package: No
 • Počet Tlačidiel: 7
 • Názov Značky: logitech
 • Režim Prevádzky: laser
 • Uvedenie na trh: 2018
 • Počet Valcov: 2
 • Typ Napájania: Nabíjateľná
 • Štýl: Prst
 • Ručné Orientácia: Doprava
 • DPI: 4000
 • Druh: 2.4 Ghz Wireless
 • Číslo Modelu: Mx Master 2S

2021-02-08 I received the product today, haven't tried it yet
5/ 5 stars
2020-11-28 I do not know exactly whether the original mouse or not. Came in a foam box with a cord and instruction. Works on Bluetooth, while there are no complaints. With the seller did not communicate
5/ 5 stars
2021-02-03 Mouse came a bit scratched on the plastic outside , but original and works perfectly as mentioned.
4/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!